banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 tydzień 5 dni temu
Sklep online duopower.pl proponuje artykuły marki Fisher. Fischer to niemiecki międzypaństwowy producent profesjonalnych systemów mocowań . Kompania jest jedną z bardziej popularnych, a jej produkty należą do bardzo często kupowanych zamocowań używanych w budownictwie i naprawach. Obszar aktywności firmy skupia nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje kwalifikacje i usytuowanie na zagranicznym rynku już prawie 100 lat, od utworzenia w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terytorium mieszczą się centra produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Firma Fisher może pochwalić się aktywnością w dziale metod technicznych. Ich artykuły rodzaju Duo są celnym wynalazkiem w dziedzinie inżynierii.
Produkty Fisher cechują się szczególną siłą i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna rewolucja kompanii Fisher. Artykuł z systemem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu uniwersalnie dopasowuje się do luki i nie obraca się po obsadzeniu. Dzięki swojej budowie ma też dużo funkcji, w zależności od podłoża. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym atutem jest szeroka gama artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy stacjonarne, poza sprawdzonymi artykułami, oferują również profesjonalną usługę doradczą wprawionych specjalistów w wyszukaniu rodzajów zamocowań. Sklep internetowy duopower.pl natomiast ułatwia dowolne i intuicyjne filtrowanie towaru spośród uporządkowanych modeli. Fisher oferuje tam także opłacalne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze