banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 4 dni temu

Posiadamy w magazynach szeroką gamę najlepszej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klienta na najwyższym poziomie, w związku z tym produkty marki Fischer sprzedawane są przez handlowców dysponujących niezbędną wiedzą i spore doświadczeniem w tym zakresie. Nasi klienci otrzymują w oparciu o ich indywidualne potrzeby, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, propozycję sprzedażową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania uniwersalne, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani sprzedawcy wspomogą Cię w wyborze odpowiednich mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Oprócz systemów mocowań posiadamy też w sprzedaży akcesoria takie jak: uszczelniacze, wiertła i narzędzia i mocowania elektryczne

Produkowane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod złożoną drogę nadzorczą i ostatecznie dostają znak towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli poddaje na podwojoną weryfikację wytrzymałości, by utrzymywać przywiązanie swoich klientów i świadczyć najwyższy poziom bezpieczeństwa, płynący z używania produktów Spax. Niemałe doświadczenie umożliwia kompanii sukcesywnie poszerzać się o nowe gałęzie fabrykacji i odpowiadać na indywidualne życzenia konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze