banner seokod.pl

Paznokcie lublin

Dodano: 6 lat 3 miesiące temu
Świetnie wystylizowane paznokcie to genialne rozwiązanie dla każdej pani, nadają powabu i stanowczości. Powszedni manicure pozostaje dzień, wszak ukończony u kosmetyczki nawet do 3 tygodni, używanie konkretnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi sprawia że rezultaty się dłuższe.
Manicure hybrydowy to design w której użytkuje się precyzyjny środek umacniany lampą UV. Postępowanie bazuje na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa stabilizowana jest lamą UV, wszystko zachowuje się ok 3 tygodni.
Etapy postępowania to likwidacja skórek, lub ich odsunięcie, wyszlifowanie normalnej płytki i nadaniu jej oczekiwanego kształtu i na tak przygotowanym paznokciu można zainicjować nanoszenie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Mnóstwo klientek marzy by być wyposażonym w czarujące długie paznokcie, aczkolwiek niecierpliwi ich żółwi proces zapuszczania. Wspaniałym środkiem jest więc zrealizowanie manicure żelowego. Taki zabieg wolno otrzymać na zdrowych długich paznokciach oprócz tego na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku układa się kompleksowy tips który wydłuża paznokieć.
Manicure żelowy czy zwany modelowaniem metodą światło utwardzalną, wyjątkowo nienagannie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński

Podobne wpisy

Komentarze

Paznokcie lublin
Adres strony:
Wyświetleń:
680
Wizyt:
566
Kliknięć:
15
CTR:
2.65%