banner seokod.pl

Budowa nieruchomości biurowych

Dodano: 3 lata 1 miesiąc temu
MIX GROUP to grupa firm, które oferują usługi na rynku nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi biorąc pod uwagę specyficzne preferencje Klienta i wykonując inwestycje o ciekawej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania umożliwiają prostą w realizacji aranżację i dostosowanie do wyjątkowych, często branżowych wymagań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są nowoczesne technologie i utrzymane najwyższe wzorce dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość proponowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B umiejscowione w ciekawych lokalizacjach Krakowa oferując swoim Klientom kompleksową obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim użytkownikom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” lokalizuje pasieki na dachach swoich biurowców. rutynowy zespół ludzi realizując swoją pracę służy każdorazowo fachową pomocą na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest również partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z największym specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie mającym w sprzedaży nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Komentarze

Budowa nieruchomości biurowych
Adres strony:
Wyświetleń:
254
Wizyt:
163
Kliknięć:
0